KINO PROJEKTAI

V. Starevičiaus animacijos laboratorija

2022 m. Kauno kultūros sostinės metu ketina plačiai atsiverti durys į „V.Starevičiaus animacijos laboratoriją“. Tai edukacinė programa, kuri supažindina su kino istorija ir V. Starevičiumi, palikusiu ryškų įspaudą joje. Kino istorija bei jos personažai transformuojami naujai ir moderniai, siekiant juos sušiuolaikinti bei aktualizuoti. Užsiėmimuose dalyviai ieško atsakymų, kuria bei transformuoja optines iliuzijas, dirbtuvėse naudojami įvairiausi optiniai žaislai ir kino profesionalų pagamintos animacinės lėlės bei dekoracijos, susijusios su V. Starevičiumi. Naudojant planšetes kuriamos animacijos sustabdyto kadro technika.

Filmuoju Kauną

Spaudoje
https://www.15min.lt/kultura/naujiena/kinas/filmuoju-kauna-pirmieji-zingsniai-po-nepazintas-kauno-ir-kino-erdves-4-817894

https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/kaip-moksleiviai-nufilmuos-kauna-825744

http://pilnas3.kaunas.lt/kino-stovykla-filmuoju-kauna-vel-suburs-kino-ir-miesto-entuziastus/

Kelionė po Kauną ir kiną.

Projektas „Filmuoju Kauną" buvo organizuojamas nuo 2015 m. Tai unikali tarptautinė edukacinė programa 16-19 metų jaunuoliams, kurioje kino profesionalų dėstomos paskaitos papildomos išskirtinėmis VŠĮ „Ekskursas" ekskursijomis po Kauno miestą. Kino ir Kauno pažinimas sukuria ypatingą sinergiją, kurioje atrandami netikėti filmavimo rakursai, scenarijai bei lokacijos. (2015-2019m.)

Veiksmo mėnuo KARTU

Edukacinė kino seansų programa, skirta paminėti veiksmo mėnesį „Be patyčių". Specialiai sudarytą kino programą lydi išskirtiniai susitikimai su svečiais, žaidimai kino salėje, interaktyvios diskusijos. Programa skirta 1-12 klasių moksleiviams ir organizuojama nuo 2014 m. Veiklose dalyvavo daugiau nei 5000 moksleivių iš Kauno ir Kauno rajono (2014-2021)